Láttuk csillagát napkeleten - ÚJ Molnár-C. Pál képeskönyv

Láttuk csillagát napkeleten - ÚJ Molnár-C. Pál képeskönyv

Láttuk csillagát napkeleten című új kiadványunk előrendelhető. Ára: 2800 Ft. A könyvben bibliai idézetek kísérik Molnár-C. Pál festőművész legszebb karácsonyi alkotásait. Előzetes rendelést kérünk az mcpmuzeum@gmail.com címre! A megjelenés december első hetére várható. A könyvet a múzeum udvarán lehet átvenni és kifizetni.

Karácsonyi kirakat - Városi sétautalványok

Karácsonyi kirakat - Városi sétautalványok

A Budastep karácsonyi ajándékba adható városi séta- és játékutalványai. Városi sétautalvány, mely beváltható bármely városi sétára a Budastep honlapján - 3500 Ft Városi játékutalvány, mely beváltható a Budastep honlapján - 10.000 Ft A vásárláshoz előzetes rendelést szeretnénk kérni az mcpmuzeum@gmail.com címre, és a múzeum udvarán lehet majd átvenni a megrendelt utalványokat.

Karácsonyi kirakat - Poháralátétek

Karácsonyi kirakat - Poháralátétek

Poháralátétek Molnár-C. Pál grafikái alapján. 300 Ft/db A vásárláshoz előzetes rendelést szeretnénk kérni az mcpmuzeum@gmail.com címre, és a múzeum udvarán lehet majd átvenni a megrendelt kiadványokat.

Karácsonyi kirakat - Ida Bohatta könyvecskék

Karácsonyi kirakat - Ida Bohatta könyvecskék

Ida Bohatta könyvek Csillag Éva fordításában. A kis Jézus megszületett - 1500 Ft Dalok kicsiknek - 1500 Ft Anyám, édesanyám - 1500 Ft Őrangyalom - 2500 Ft Örvendezzünk - 2500 Ft A vásárláshoz előzetes rendelést szeretnénk kérni az mcpmuzeum@gmail.com címre, és a múzeum udvarán lehet majd átvenni a megrendelt kiadványokat.

Karácsonyi kirakat - Országunk titkos ereje

Karácsonyi kirakat - Országunk titkos ereje

100 művész kiállításának katalógusa, és üzenete 2007-es Országunk titkos ereje című kiállításunkról, mely ma is aktuális. Kedvezményes karácsonyi ár: 1000 Ft. A vásárláshoz előzetes rendelést szeretnénk kérni az mcpmuzeum@gmail.com címre, és a múzeum udvarán lehet majd átvenni a megrendelt kiadványokat.

Karácsonyi kirakat - Művésztükör kiadványok

Karácsonyi kirakat - Művésztükör kiadványok

Művésztükör - Leporelló Molnár-C. Pál festőművészről - 1000 Ft Művésztükör - Leporelló a Kortársak - sorstársak? - 125 éve született Aba-Novák Vilmos, Derkovits Gyula, Molnár-C. Pál, Szőnyi István című kiállításunkról. - 1000 Ft. A vásárláshoz előzetes rendelést szeretnénk kérni az mcpmuzeum@gmail.com címre, és a múzeum udvarán lehet majd átvenni a megrendelt kiadványokat.

Karácsonyi kirakat - Molnár-C. Pál könyvek

Karácsonyi kirakat - Molnár-C. Pál könyvek

Kiadványok Molnár-C. Pál festőművész életművéről. Kor-rajz - A húszas-harmincas évek világa, ahogyan Molnár-C. Pál látta - 3000 Ft Életem története - Molnár-c. Pál önéletírása - 3000 Ft Battonyától Budapestig - Idézetek és képek a művésztől - 3000 Ft

Karácsonyi kirakat - Képeslapok

Karácsonyi kirakat - Képeslapok

Molnár-C. Pál alkotásaiból készült karácsonyi képeslapok. 300 Ft/db A vásárláshoz előzetes rendelést szeretnénk kérni az mcpmuzeum@gmail.com címre, és a múzeum udvarán lehet majd átvenni a megrendelt kiadványokat.