A múzeum még zárva

A múzeum még zárva

Kedves Látogatóink! Habár a múzeumok az enyhítéseknek köszönhetően nyitnak, mi még egy ideig átalakítás miatt zárva tartunk. Az újranyitással kapcsolatos információkkal hamarosan jelentkezünk! MCP Múzeum csapata

Molnár-C. Pál színező
24 márc

Molnár-C. Pál színező

Tanulmányok, rajzok, skiccek - Válogatás Molnár-C. Pál archív anyagaiból, főiskolai rajzaiból. Húsvéti ajándékként több témában színezőt tervezünk az újonnan előkerült kincseinkből. Ezekből szeretnénk egy kis ízelítőt adni!

Láttuk csillagát napkeleten - ÚJ Molnár-C. Pál képeskönyv

Láttuk csillagát napkeleten - ÚJ Molnár-C. Pál képeskönyv

Láttuk csillagát napkeleten című új kiadványunk előrendelhető. Ára: 2800 Ft. A könyvben bibliai idézetek kísérik Molnár-C. Pál festőművész legszebb karácsonyi alkotásait. Előzetes rendelést kérünk az mcpmuzeum@gmail.com címre! A megjelenés december első hetére várható. A könyvet a múzeum udvarán lehet átvenni és kifizetni.

1%

1%

Múzeumunkat az 1% felajánlásával is segíthetik, amit nagy hálával fogadunk: Molnár-C. Pál Alapítvány, számlaszám 11711041-20866613, adószám: 18264193-1-43.